Vojni forum-HR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vojni forum-HR

Vojni forum za sve hrvate i hrvatske saveznike.
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Dali je tko od vas vojnik...

Go down 
4 posters

Jeste li vojnik?
Da
Dali je tko od vas vojnik... Vote_lcap50%Dali je tko od vas vojnik... Vote_rcap
 50% [ 2 ]
Ne,ali bih htio postati
Dali je tko od vas vojnik... Vote_lcap50%Dali je tko od vas vojnik... Vote_rcap
 50% [ 2 ]
Ne
Dali je tko od vas vojnik... Vote_lcap0%Dali je tko od vas vojnik... Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno glasova : 4
 

Autor/icaPoruka
Admin
admin
admin



Broj postova : 11
Join date : 19.04.2009

Dali je tko od vas vojnik... Empty
PostajNaslov: Dali je tko od vas vojnik...   Dali je tko od vas vojnik... Icon_minitimened tra 19, 2009 10:45 am

Ja osobno nisam,ali prvi vojnik HV-a koji se registrira bude kandidat da postane moderator.
[Vrh] Go down
https://vfrhr.forumhr.com
Kai5erSo7e
Trogodišnjak
Trogodišnjak



Broj postova : 4
Join date : 21.04.2009

Dali je tko od vas vojnik... Empty
PostajNaslov: Re: Dali je tko od vas vojnik...   Dali je tko od vas vojnik... Icon_minitimeuto tra 21, 2009 12:53 pm

da
al nezanima me moderatorsko mjesto
[Vrh] Go down
Admin
admin
admin



Broj postova : 11
Join date : 19.04.2009

Dali je tko od vas vojnik... Empty
PostajNaslov: Re: Dali je tko od vas vojnik...   Dali je tko od vas vojnik... Icon_minitimeuto tra 21, 2009 1:12 pm

Super.
[Vrh] Go down
https://vfrhr.forumhr.com
netopir
Beba
Beba



Broj postova : 2
Join date : 20.11.2009

Dali je tko od vas vojnik... Empty
PostajNaslov: Re: Dali je tko od vas vojnik...   Dali je tko od vas vojnik... Icon_minitimepet stu 20, 2009 8:48 am

DA jesam i takoder me ne zanima moderatorsko mjesto
[Vrh] Go down
S.T.A.L.K.E.R
Beba
Beba



Broj postova : 1
Join date : 19.10.2010

Dali je tko od vas vojnik... Empty
PostajNaslov: Re: Dali je tko od vas vojnik...   Dali je tko od vas vojnik... Icon_minitimeuto lis 19, 2010 1:19 pm

Nisam još,ali od 10-ete godine života sam zaluđen vojskom i to mi jedini životni san,dakle za mene ne postoji alternativa.Uskoro ću nadam se krenuti u vojsku kad završim 4-ti srednji i to direktno pošto su mi ciljevi specijalne jedinice ,a za njih ne treb faks pošto nemam ambicije ići na fakultet iako sam vrlo dobar učenik i dodatno u privatnoj skoli stranih jezika učim Engleski te sam na B2 stupnju i solidno pričam Njemački.

Sve u svemu da ne rastežem,drago mi je da se konačno netko sjetio pokrenuti HRVATSKI VOJNI FORUM.Puna mi kapa više onih neozbiljnih foruma.hr i ostalih gluposti koje nemaju veze s vojskom.Nadam se da će forum ozbiljno zaživjeti i da će biti uspješan.Također nadam se da će se pravila foruma ozbiljno razraditi i da se neće dopuštati neozbiljne rasprave,nacionalizam i ostale slične stvari.

Usput,nadam se da će neko pokrenuti topic "Predstavljanje novih članova".

Pozdrav svima dečki i sretno!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dali je tko od vas vojnik... Empty
PostajNaslov: Re: Dali je tko od vas vojnik...   Dali je tko od vas vojnik... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Dali je tko od vas vojnik...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Vojni forum-HR :: Sve o vojsci :: Vojska općenito-
Forum(o)Bir: